Majsterbut.pl

O firmie

MAJSTER BUT to sieć Sklepów Usługowych obecna w Poznaniu w galeriach handlowych i centrum miasta. Sprzedajemy produkty powiązane z wykonywanymi przez nas usługami: szewca, zegarmistrza i dorabiania kluczy.

MAJSTER BUT to firma rodzinna z ponad 50-letnią tradycją. Korzystając z doświadczeń wieloletniej działalności dbamy o jakość naszych punktów handlowo-usługowych jak również troszczymy się o serwis na najwyższym poziomie.
Oferta asortymentowa Sklepów Usługowych MAJSTER BUT składa się z produktów powiązanych z usługami i jest najszersza na rodzimym rynku.

Dokładamy wszelkich starań aby perfekcyjnie wykonać każdą usługę z gwarancją satysfakcji naszych klientów. Profesjonalizm fachowców w MAJSTER BUT związany jest z wykorzystywaniem wieloletniego doświadczenia oraz nieustannym podnoszeniem kwalifikacji.

Sprawnie obsługujemy naszych Klientów ponieważ wiemy jak ważne jest załatwienie sprawy związanej z dorobieniem dodatkowego klucza, wymianą baterii w zegarku czy naprawą butów. Zawsze możemy zaproponować brelok, etui lub inny gadżet do kluczy tak jak pomóc w doborze paska do zegarka czy pasty do butów.

Dbamy o czas naszych Klientów wykonując usługi ekspresowo – na poczekaniu, a przy usługach wymagających większej ilości czasu ustalamy termin wykonania i realizujemy zlecenie.

Sprzedajemy baterie i wymieniamy baterie w zegarkach, pilotach, zabawkach i innych urządzeniach elektronicznych. Posiadamy pełen zakres wkładek do obuwia (również ortopedycznych), podpiętek, zapiętek i sznurowadeł w 100% bawełnianych. Oferujemy sprawdzone impregnaty i pasty do obuwia, oraz kremy i balsamy do galanterii skórzanej. Przetestowaliśmy wielu producentów kosmetyków do obuwia i skór dlatego wiemy, że gwarantowaną jakość i pielęgnację zapewniają produkty, które sami sprawdziliśmy.

Chcemy aby nasi Klienci mogli odwiedzać Punkty MAJSTER BUT w najlepszych lokalizacjach. W ślad za tym zapraszamy do współpracy firmy i osoby posiadające atrakcyjne powierzchnie najmu w których mogą powstać kolejne Sklepy Usługowe MAJSTER BUT.

Jak możemy Ci pomóc: